Mesken Borç Sorgulama

BORÇ SORGULA

Lütfen Aidatlarınızı

Her Ayın 25'ine Kadar

Ödeyiniz.

Teşekkür Ederiz.

Günün Sözü

Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.
Kemal Atatürk - 1927
Site Sakinlerimizin Dikkatine

WEB SİTEMİZ 02.09.2010 TARİHİNDE HİZMETE GİRMİŞTİR. SİTEMİZLE İLGİLİ BİLGİ , İLAN VE HİZMETLERİMİZİ www.akhisartoki.com ADRESİNDEN ÖĞRENEBİLİR AYNI ZAMANDA SİTE YÖNETİMİMİZDEN ŞİFRE ALARAK AİDAT BORÇ VE ALACAK DURUMLARINIZI SORGULAYABİLİRSİNİZ.

 

MERKEZİ SİSTEM DOĞALGAZ ABONELİKLERİNİN BAYRAM VE OKUL ÖNCESİ AŞIRI OLAN GİDERLER SEBEBİYLE 30.09.2010 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞ OLUP KIŞ AYININ GELMESİ SEBEBİYLE BİR UZATMA DAHA YAPILMAYACAKTIR. DİĞER KAT MALİKLERİNİN MAĞDUR DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN GEREKLİ HASSASİYETİN GÖSTERİLMESİNİ VE ABONELİK İŞLEMLERİNİN BİR AN ÖNCE ALINMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 

BLOK ÖNLERİNDE HALI YIKAMA, SALÇA ÇIKARMA İŞLEMLERİNİN YAPILMAKTA OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİR. SÖZ KONUSU İŞLERİNİZİ YAPARKEN ÇİM ALANLARI VE BLOKLARA ZARAR GELMEMESİNE İTİNA İLE DİKKAT EDİNİZ. KİMYASAL KARIŞIMLI SULAR ÇİM ALANLARINA ZARAR VERMEKTEDİR.

 

13.09.2010 TARİHİNDEN İTİBAREN ÇOCUKLARIMIZ GÜVENLİĞİ VE ORTAK ALANLARIN DEĞİŞİK AMAÇLA KULLANILMASINI ÖNLEMEK İÇİN BLOK ALTLARINDAKİ BÖLÜMLER KİLİTLİ TUTULACAKTIR. BU NEDENLE ÇOK SIKLIKLA KULLANDIĞINIZ EŞYALARINIZI SÖZ KONUSU TARİHE KADAR ALMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 

SİTEMİZE YENİ TAŞINAN KAT MALİKLERİNİN YÖNETİMDEN “KAT MALİKİ BİLGİ FORMLARINI” ALIP DOLDURMALARINI ÖNEMLE BİLDİRİRİZ

 

ARAÇLARINIZI BLOKLARINIZA AİT OTOPARK ALANLARINA PARK EDİNİZ. ARAÇLARINIZDAN SIZAN YAĞ, MAZOT VE BENZERİ ÜRÜNLERİN DİĞER KAT MALİKLERİNE VE ÇEVREYE ZARAR VERMEMESİNE ÖZEN GÖSTERİNİZ.

 

GÜZELLİK, BİRLİK, BERABERLİK DOLU HER ZAMAN BİR ÖNCEKİNDEN DAHA GÜZEL VE MUTLU BİR BAYRAM GEÇİRMENİZİ TEMENNİ EDERİZ.

 

SİTE YÖNETİMİ

 

 

Site Yönetim Programı Arne Bilgisayar Tarafından Sağlanmaktadır.